چت تجاری

موسسه تحقیقات سرمایه‌گذاری فاضلان حکمت ارس در راستای اهداف کلان خود با بررسی و شناسائی دقیق و مستمر نیاز فعالان عرصه‌های اقتصاد، صنعت، تجارت، بازرگانی و کسب و کار، در جهت رفع آن نیازها، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را انجام داده است و یکی از خلاء‌های شناسائی شده که مکانی مناسب، قابل اعتماد و با دسترسی آسان برای تبادل تجربیات و اطلاعات کاری مابین صنعتگران، تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی را پر کرده است. فعالان این عرصه می‌توانند به راحتی فرصت‌های موجود تجاری و سرمایه‌گذاری موجود در اقصی نقاط کشورمان ایران، را با علاقمندان به اشتراک گذاشته و از منافع مادی آن بهره‌مند شوند به نحوی که ارتباط مستقیم بین گروه‌های مختلف ایجاد گردد. مع‌الوصف این مسئله باعث گردید تا مدیریت گروه ایران سرمایه با بررسی جوانب امر و با هدف بومی‌سازی فعالیت‌های تجاری و اقتصادی و همچنین استفاده از ظرفیت‌های داخلی و نیز همکاری در توسعه تجارت الکترونیک، توسعه تجارت (داخلی و خارجی) صادرات و کاهش هزینه‌های مربوطه در جهت ایجاد و راه‌اندازی یک «چت تجاری» اقدام نموده است.

چت تجاری گروه ایران سرمایه، محلی است امن و با دسترسی سریع و آسان که در آن علاقمندان و فعالان اقتصادی، سرمایه‌گذاری، صنعتگران، صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان و حتی علاقمندان به مباحث علمی موجود در این حوزه‌ها می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و با خیال آسوده، تمامی اطلاعات، تجربیات، سوابق، فرصت‌ها، خدمات قابل ارائه، محصولات تولیدی و حتی پتانسیل‌های منطقه‌ای و سازمانی خود در این حوزه‌ها را با علاقمندان و مشتریان به اشتراک گذاشته و از منافع گونانگون آن منتفع گردند.

البته گروه ایران سرمایه افتخار دارد تا در کنار ارائه خدمات مربوط به چت تجاری به علاقمندان، ارائه سایر خدمات مفید و جامع موسسه فاضلان حکمت ارس از قبیل استفاده از انواع خدمات و مشاوره‌های اقتصادی، صنعتی، بانکی، تامین مالی و ... و دسترسی به حجم قابل توجهی از مقالات، کتب و نوشته های علمی و کاربردی مرتبط با مباحث اقتصادی و سرمایه‌گذاری را نیز در اختیار کاربران و علاقمندان قرار دهد.


قوانین چت تجاری را قبول دارم