دعوت به همکاری در «مجله الکترونیکی سرمایه‌گذاری»

رسانه‌ها (ژورنالها، مجلات ، روزنامه‌ها و ..) در شرایط کنونی یکی از مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزش‌ترین ابزارهای اطلاع‌رسانی همگانی هستند که پیوسته و با سرعت سرسام‌‌آوری به دلیل جایگاه و اهمیت کلیدی و طبق نیازمندی متقاضیان در حال گسترش و فراگیری‌اند و همین اهمیت رسانه ها را بس که در پرتو آگاهی‌دهی آن‌ها موانع جغرافیایی و تا حدودی سیاسی و فرهنگی از میان برداشته شده و زمین با پهنا و وسعت زیاد همواری و ناهمواری‌هایش و میلیاردها نفوس بوسیله رسانه‌ها با هم مرتبط شده‌اند و به سهولت می‌توانند از مناطقی دور دست، معلومات و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورند و به تعبیر همگانی؛ جهان به دهکده کوچکی توسط و در شعاع وجود رسانه‌ها قرار گرفته است.

امروزه موسسه تحقیقات سرمایه‌گذاری فاضلان حکمت ارس ( گروه ایران سرمایه) به لطف خداوند متعال و با تدابیر موسسین آن، در حال توسعه و گسترش حوزه‌های فعالیت خود می‌باشد. این گسترش و توسعه در حالی صورت می‌پذیرد که یکی از اهداف این موسسه، افزایش آگاهی و شناخت افراد جامعه (و به ویژه سرمایه‌گذاران) از موضوعات مرتبط با سرمایه‌گذاری و اصول بنیادین سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف می‌باشد؛ لذا در همین راستا اقدام به انتشار اولین «مجله الکترونیکی سرمایه‌گذاری» کرده است که اولین شماره آن نیز به حمد الهی در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌گردد.

در همین راستا از کلیه متخصصین، سرمایه‌گذاران، صاحبان صنایع، دانشجویان و ... خواهشمندیم در صورت علاقه‌مندی، مقالات و پژوهش‌های خود را (بهمراه تکمیل فرم موجود در لینک ذیل) جهت چاپ در مجله الکترونیکی (با حفظ حقوق معنوی و نام نویسنده آن) به آدرس ایمیل موسسه (به نشانی: info@capitaliran.com) ارسال نمائید. ناگفته نماند؛ به مقالات منتخب، جوایزی نیز اعطاء خواهد شد.

جهت دانلود فرم اطلاعات مختص ارسال کنندگان مقالات مجله الکترونیکی سرمایه‌گذاری کلیک کنید